Opencart, Prestashop, Woocommerce ve Kiralık E-Ticaret Paketlerinden Bıktıysanız..!

Magento'ya Taşının!

MAGENTO İLE PROFESYONEL E-TİCARET YAPIN..

  • Ücretsiz Sunucu Kurulumu
  • 99.9% Uptime garantisi
  • Sunucu Yönetim Desteği
  • Özelleştirme / Entegrasyon +Ücretli

Magento E-Tİcaret

Adobe Company'nin satın aldığı Magento, dünyanın EN İYİ ve lider e-ticaret yazılımıdır. Magento'yu bu kadar iyi ve lider yapan özellik esnek olmasıdır.

Nedİr Bu Esneklİk?

Her ürün farklıdır. Ürünler farklı ise daha fazla satış için doğru bir şekilde müşteriye sunulmalıdır. Bunun yanısıra, her firmanın iş akışıda farklıdır. Dolayısıyla; fiziki mağazanız nasıl markanıza özel ise, e-ticaret sitenizde markanıza özel olmalıdır. Bunu standart bir e-ticaret paketi ile yapmanız mümkün değildir.


Dünyada her 4 e-ticaret sitesinden 1'i kesinlikle Magento'dur.

Yapılan araştırmalar göstermiş ki, Magento ile işe başlayan küçük yada büyük işletmeler diğer e-ticaret yazılımlarına göre 3 kat fazla büyümüşlerdir. Tek başına bile bu araştırma, Magento'nun gücünü göstermektedir.

Magento Sınırsızdır

Magento bir e-ticaret paketinden çok; firmaya, ürünlere ve iş akışlarına uyarlanabilen bir yazılım hamurudur. Bu yüzdende kullanıcılarına eşsiz başarılar sunmaktadır.

PAKET İLE NEDEN OLMAZ?

Elbette e-ticaret paketleri ile iş yapabilisiniz. Ama eliniz kolunuz bir gün bağlanacaktır. Eğer işinize yatırım yapıyorsanız, gün geldiğinde e-ticaret paketinizin yetersiz geldiğini yada başka sebeplerden ötürü başka bir yazılıma geçmek isteyeceksiniz. İşte bu sizin karagününüz olacak.. Çünkü, elde ettiğiniz tüm başarıları sıfırlayacak ve yeniden başlamak zorunda kalacaksınız.

İşte bu yüzden, daha işe başlarken yada henüz çok büyümemişken bir an evvel sizi e-ticarette özgürlüğe taşıyacak Magento ile tanışmalısınız.

ÖZELLİKLER

Yukarıdan anlattıklarımızdan anladığınız gibi sınırsız özelliklere sahip olabilirsiniz. Ve zaman içindeki her değişimi sisteminize kolaylıkla adabte edebilirsiniz. O yüzden burada Magento'nun özelliklerini anlatmaya gerek görmüyoruz.


Magento ile yapabilecekleriniz hayalleriniz ile sınırlıdır

YALNIZ DEĞİLSİNİZ

Projeniz hangi büyüklükte olursa olsun, biz her an sizin yanınızdayız.

Neden Danışmanlık?

E-Ticaret o kadar hızlı değişiyor ki, bu değişime ayak uydurabilmeniz gerekli. Eğer değişimlere ayak uyduramazsanız projeniz başarılı olmayacaktır.

Ürününüz var, şirketiniz var, personeliniz var, sermayeniz var.. Ama e-ticareti yapamıyorsanız yada gerekli büyümeyi gösteremiyorsanız profesyonel destek almanız gerekir. Kısaca, e-ticarette başarı sadece yazılıma bağlı değildir. Bir çok enstrümanın ve yazılımın bir orkestra uyumu ile çalışmasını gerektirir.

Başarı Ortalaması

Araştırmalar gösteriyor ki; Türkiye'de kurulan e-ticaret sitelerinin %85'i, 2.yılını göremiyor. Ya kapatılıyor yada işletilmesi bırakılıyor.

Başarı için; yazılım seçimi gibi, size destek verecek firmada önemlidir!MAGENTO'YA TAŞININ

Marka Entegrasyon Durum
Magento Nebim Entegrasyonu : Komple entegrasyon yada iş akışına göre özelleştirilmiş entegrasyon İsteğe Bağlı
Magento Logo Entegrasyonu : Komple entegrasyon yada iş akışına göre özelleştirilmiş entegrasyon İsteğe Bağlı
Magento Netsis Entegrasyonu : Komple entegrasyon yada iş akışına göre özelleştirilmiş entegrasyon İsteğe Bağlı
Trendyol : Ürün aktarımı, Siparişlerin Aktarımı, Ödeme Aktarımı, İade/İptal/Stok Takibi, Soru/Cevapların Aktarımı ve Tüm Özellikler İsteğe Bağlı
HepsiBurada : Ürün aktarımı, Siparişlerin Aktarımı, Ödeme Aktarımı, İade/İptal/Stok Takibi, Soru/Cevapların Aktarımı ve Tüm Özellikler İsteğe Bağlı
N11 : Ürün aktarımı, Siparişlerin Aktarımı, Ödeme Aktarımı, İade/İptal/Stok Takibi, Soru/Cevapların Aktarımı ve Tüm Özellikler İsteğe Bağlı
Paraşüt : Magento Üzerinden Online Fatura Kesilmesi İsteğe Bağlı
Bizim Hesap : Magento Üzerinden Online Fatura Kesilmesi İsteğe Bağlı
Yurt İçi Kargo : Tüm Kargo Akışı Magento Panelde İsteğe Bağlı
Yurt İçi Kargo : Tüm Kargo Akışı Magento Panelde İsteğe Bağlı

Profesyoneller Lİgİne Çıkın!

Eğer e-ticarete profesyonel başlayacak yada kullandığınız sistemden memnun değilseniz, Magento sizin için idealdir


Bizimle İletişime Geçin